هنگامی صحبت از ژست در عکاسی کودک پیش می آید باید قبل از آن معنا های آن و معادل های آن را بشناسیم پوزیشن در عکاسی کودک و فیگور عکس کودک نزدیک ترین عبارات به ژست عکاسی کودک می باشد .

ایده ژست عکاسی کودکان

هنگامی صحبت از ژست در آتلیه کودک پیش می آید باید قبل از آن معنا های آن و معادل های آن را بشناسیم. پوزیشن در عکاسی کودک و فیگور عکس کودک نزدیک ترین عبارات به ژست عکاسی کودک می باشد .

معنای واقعی ژست در عکاسی کودک چیست؟

ژست به معنای عمومی یعنی مجموعه ای از حالت های بدن مثل( پا، دست ،کمر، سر و گردن ) و مجموعه ای از حالت های صورت است.

 و این تعریف برای ژست عمومی می باشد و نه معنای فنی آن، در معنای فنی به مجموعه ای از ریزبینی ها و معمولا با تنظیم افکت صورت می گیرد .

در عکاسی بزرگسال پوزیشن هایی وجود دارد که به مدل صورت و چهره شما حالت مورد نظر خودتان را پیشنهاد می کند .ولی در عکاسی از کودکان باید با گرفتن بهترین ژست از کودک، بهترین عکس را به صورت آنی ثبت کرد.

نکات و ترفند های ژست عکاسی از کودکان

عکاسی از کودکان یکی از سخت ترین و در عین حال جالب ترین و لذت بخش ترین شاخه های عکاسی می باشد . عکاسی از کودک در استدیو با رعایت نکاتی که در قسمت بعدی به آن اشاره می کنیم می تواند بسیار جذاب و شیرین برای شما باشد .

هنگام عکاسی از کودک، داشتن بک گراند ساده الزامی و حتمی می باشد چرا که بک گراند های طرح دار باعث می شود سوژه که کودک می باشد کم رنگ تر و کم نقش تر بشود.

در عکاسی از کودکان داشتن ترتیب بندی منظم و نورپردازی دقیق باید رعایت شود .چون که تنظیم نورهای رنگی دقیق تاثیر خارق العاده ای در ثبت عکس دارد .

نکته بسیار مهم دیگری که در عکاسی از کودک مورد توجه قرار می گیرد ارتباط گرفتن عکاس با اوست. اگر عکاس قبل از عکس گرفتن از کودک با او ارتباط برقرار کند، هم می تواند ژست ها را راحت تر به کودک بفهماند و هم استرس ایجاد شده در کودک را کاهش دهد.

 

 

ABOUT SARA
,Sara is one of the most famous studio in Tehran
equipped with the best cameras
and beautiful designs. we honor to record unforgettable momento
.of you're life
All images and content on this site belong to Sara studio
A company registered in Tehran, IRA

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group