به راحتی می توانید به انواع ژست های آتلیه نوزادی دسترسی داشته باشید و بهترین عکس ها را از فرزند خود ثبت کنید برای به دست آوردن کیفیت بیشتر می توانید از افراد مجرب در این زمینه در آتلیه های نوزاد بهره مند شوید

به راحتی می توانید به انواع ژست های آتلیه نوزادی دسترسی داشته باشید و بهترین عکس ها را از فرزند خود ثبت کنید برای به دست آوردن کیفیت بیشتر می توانید از افراد مجرب در این زمینه در آتلیه های نوزاد بهره مند شوید

معرفی ژست های آتلیه نوزادی

به دنبال ژست های آتلیه نوزادی هستید با ما همراه باشید تا ایده های مطلوبی برای ژست های آتلیه نوزادی  و عکاسی از نوزادان  به دست آورید، در این بخش از مقاله سعی داریم با ارائه ی راهکارهای مفید ایده های ارزشمندی را در اختیار والدین قرار دهیم تا از این طریق بتوانند گامی موثر در رسیدن به عکس های دلخواه از فرزند دلبندشان به دست آورند. با پیشرفت تکنولوژی و البته به وجود آمدن تنوع بسیار زیاد، هر یک از پدرو مادر ها سعی دارند هموار تصاویر و عکس های شیک و خاص را از فرزندشان تهیه کنند تا در دوران بزرگسالی به عنوان یک خاطره و هدیه ای ارزشمند در اختیار عزیزان خود قرار دهند.

ژست های آتلیه نوزادی متنوعی در دسترس است که با اندکی دقت در آنها می تواند عکس های با کیفیت را ثبت کنید. از سوی دیگر بسیاری از والدین بر این باور هستند که گرفتن عکس ر آتلیه می تواند هم امنیت بیشتری داشته باشند و هم ژست های مختلفی برای گرفتن بهترین عکس ها در اختیار آنها قرار گیرد.

در نظر داشته باشید برای به دست آوردن بهترین  ژست های آتلیه نوزادی باید از افراد کاردان در این زمینه بهره مند شوید زیرا افرادی که در آتلیه های عکاسی مشغول به کار هستند تخصص و تجربه ی لازم در این زمینه را دارند به همین دلیل می توانند به راحتی مناسب ترین و البته شیک ترین ژست ها را برای شما پیشنهاد دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا به برخی از مهمترین ژست های آتلیه نوزادی دسترسی پیدا کنید ولی باز تاکید می کنیم اگر قصد رسیدن به بالاترین کیفیت در عکاسی از فرزندتان هستید حتما بهره مندی از خدمات آتلیه عکاسی نوزادی را در اولویت خود قرار دهید.

بهترین ژست های آتلیه نوزادی

ژست های مختلفی موجود است که تحت عنوان بهترین ژست های آتلیه نوزادی در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است برای دسترسی به بهترین نوع از عکس ها نه تنها باید در ژست گرفته شده تمرکز شود بلکه باید محیط اطراف نیز متناسب با ان آماده شود و به طور ویژه تزیین گردد. در این حالت می توان با در نظر گرفتن برخی از گزینه ها، تغییرات ویژه ای را انجام داد.

توجه داشته باشید از آنجا که استفاده از فلاش دوربین برای نوزادان زیر سه سال خطرات کم بینایی و حتی نابینایی را دارد تحت هیچ شرایط از این گزینه هنگام عکس گرفتن از فرزندان استفاده نکنید. از سوی دیگر در آتلیه های عکاسی افرادی که در این زمینه تجربه دارد فقط زمانی از فلش دوربین استفاده می کنند که نوزاد در خواب باشد.

یک آتلیه ی عکاسی حرفه ای حتی زمانی که کودک در خواب است نیز نور تابیده شده را به صورت پخش مورد استفاده قرار می دهد تا وجود هر گونه احتمالات آسیب را به طور کامل از بین ببرد. در این زمینه، تحقیقاتی در حال انجام است و احتمال این زیاد است که تابش مستقیم فلاش دوربین در سال های آتی می تواند مشکلات بسیاری را به وجود آورد. به همین دلیل حتی تاباندن فلاش دوربین از زوایای مختلف در ژست های آتلیه نوزادی نیز مورد تایید نمی باشد.

ایده برای ژست های آتلیه نوزادی

ایده های مختلفی برای ژست های آتلیه نوزادی همانطور که در بخش بالا اشاره کرده ایم در دسترس است هر کدام از این ایده ها می تواند جلوه ی خاصی را در تصویر نهایی به وجود آورد . در پاسخ به این سوال که کدام یک از ژست های آتلیه نوزاد می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد می توانید از تجربیات یک فرد مجرب در این زمینه بهره مند شوید و یا مقاله های مختلف منتشر شده در این زمینه را مطالعه کرده و به صورت عملی برخی از آن ها را در اولویت خود قرار داده و تمرین کنید در این حالت می توانید به برخی از ایده های مطلوب تر برای نوزاد خود در ژست های آتلیه نوزادی دسترسی داشته باشید.

بهترین ژست ها ی آتلیه نوزادان

از جمله مهمترین ژست های آتلیه نوزادی می توان موارد زیر را نام برد:

 • عکاسی با در نظر گرفتن کادر بسته، زوایای چهره نوزاد را بهتر نشان می کند.
 • بجای عکاسی از صورت نوزاد عکسبرداری از بدن او بهتر است.
 • با ترکیب کردن چند عکس و قراردادن در یک کادر می توانید عکس های جذاب تری به دست آورید.
 • وجود حیوانات خانگی عکس را جذاب می کند. رنگ زمینه البته لباس نوزاد را با رنگ حیوانات می توانید هماهنگ سازید.
 • در عکسبرداری از اعضای بدن نوزاد از ترکیب استفاده کنید  ک به راحتی می توان این عکس ها را سیاه و سفید و یا رنگی انتخاب کرد.
 • در عکسبرداری با حیوانات خانگی و نوزادان لحظات مختلف را ثبت کنید.
 • اسباب بازی های نوزاد را فراموش نکنید. به کار بردن اسباب بازی های نوزاد فضای ایجاد شده را کودکانه تر می کند . در انتخاب رنگ های اسباب بازی ها توجه ویژه داشته باشید و هماهنگی رنگ ها را فراموش نکنید.

نکاتی در ژست های آتلیه نوزادی

در ادامه به برخی از دیگر ایده های مطلوب برای ژست های آتلیه نوزادی اشاره کرده ایم . توجه کنید که :

 • تصاویری از حیوانات خانگی را در حال همبازی نوزاد می تواند ایده ی خوبی باشد.
 • عکس های سیاه سفید معصومیت زیادی را ایجاد می کند . حتما چند عکس سیاه و سفید تهیه کنید
 • نوزاد را در ظرف ها و یا سبدهای چوبی قرار دهید و از رنگ های متنوع برای کلاه و البته  پتو برای عکاسی از او بوجود بیاورید.
 • خوابیده با دست و پاهای جمع نیز گزینه ی خوبی برای عکس برداری از نوزاد در ژست های آتلیه نوزادی می باشد .
 • سر بر روی دست ها جلوه ی زیبایی را نمایان می کند.
 • حالت پیچیده در پتو و یا پارچه های حریر و رنگی علاوه بر تامین گرمای بدن کودک، عکسبرداری برای سایر حالت ها را نیز ممکن می سازد.
 • هنگام عکاسی نوزاد با حیوانات خانگی می توانید آن ها را در تماس همدیگر قرار دهید و ژست های مختلف به دست آورید.
 • اگر فرصت برای عکاسی در طبیعت و محیط بیرون را دارید حتما از نور خاص در لحظه ی غروب خورشید بهره مند شوید.
 • پشت سر هم عکاسی کنید در این صورت می توانید حالت های مختلف چهره نوزاد را ثبت کرده و یا با ترکیب عکس ها در یک کادر جذابیت بیشتری را ایجاد کنید.

ABOUT SARA
,Sara is one of the most famous studio in Tehran
equipped with the best cameras
and beautiful designs. we honor to record unforgettable momento
.of you're life
All images and content on this site belong to Sara studio
A company registered in Tehran, IRA

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group