از آنجایی که عکس ها یاد آور خاطرات تلخ و شیرین گذشته شما هستند و با گذشت زمان عکس های دسته جمعی و خانوادگی برچیده می شود پس چه بهتر می شود اگر این عکس ها در آتلیه کودک و به همراه کودک انجام شود و شما بتوانید عکس های دسته جمعی داشته باشید و آن هارا قاب کنید و در منزل و یا محل کار خود قرار دهید و هر لحظه که چشمتان به عکس ها افتاد لبخند بزنید و احساس خوبی داشته باشید

از آنجایی که عکس ها یاد آور خاطرات تلخ و شیرین گذشته شما هستند و با گذشت زمان، عکس های دسته جمعی و خانوادگی برچیده میشوند پس چه بهتر می شود اگر این عکس ها در آتلیه تخصصی کودک و به همراه کودک انجام شود که شما بتوانید عکس های دسته جمعی داشته باشید و آن هارا قاب کنید و در منزل و یا محل کار خود قرار دهید و هر لحظه که چشمتان به عکس ها افتاد لبخند بزنید و احساس خوبی داشته باشید.

برای عکس برداری خانوادگی در آتلیه کودک باید چند نکته را برای شما عزیزان با متذکر شویم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

یکی از زیباترین لحظات زندگی، ثبت عکس های خانوادگی زیبا به همراه همه اعضای خانواده است، پس سعی کنید در این مدل عکس ها، پوشش مناسبی داشته باشید. برای مثال شما می توانید از پوشیدن لباس هایی به رنگ های تند و غلیظ امتناع کنید و سعی داشته باشید بیشتر لباس هایی به رنگ های شاد و ملایم بر تن داشته باشید تا زیبایی و دلنشینی عکس را چندین برابر کند. 

از ژست غافل نشوید

ژست ها همواره نباید ژست های خنده دار و یا کودکانه باشند، گاهی ژست های جدی تر نیز باعث زیباتر شدن عکس می شوند. ژست های طبیعی تقریبا درون مایه های مشابه دارند اما گاهی ژست های طبیعی تر نیز باعث دلنشینی بیشتر می شود پس سعی کنید از این نوع ژست ها در عکس های تکی و خانوادگی استفاده کنید. یکی دیگر از مزیت های داشتن ژست، ایجاد حس اعتماد به نفس می شود و کمک می کند تا حس بهتری نسبت به خود داشته باشید.

آمادگی کودک

 اگر مسئولیت آماده سازی کودک بر عهده شماست و شما باید کودک را برای آتلیه آماده کنید، سعی کنید بعد از انتخاب لباس مناسب برای کودک از او بخواهید چند ژست در مقابل شما انجام دهد تا شما بفهمید کدام ژست مناسب کودک شماست. اما اگر سن کودک شما کمتر از سنی می باشد که بتواند به گفته های شما عمل کند،  پس باید این مسولیت را به عکاس بسپارید تا در بهترین زمان ممکن بتواند بهترین عکس ممکن را بگیرد.

از آنجایی که کودک و یا نوزاد نمی تواند به طور ارادی بخندد یا گریه کند و یا از خود ژستی دربیاورد تا باعث زیباتر شدن عکس شود پس این مسولیت عکاس می باشد تا بتواند عکس خوبی را به ثبت برساند.

داشتن لباس ست تاثیر بسزایی دارد

شاید شما تا به حال به داشتن لباس ست فکر نکرده باشید اما تاثیری که لباس ست در عکس های خانوادگی دارد شاید هیچ چیز دیگری نداشته باشد. و همچنین بخاطر اینکه عکاسی در آتلیه انجام می شود و دست شما برای انتخاب انواع لباس ست باز می باشد، شما می توانید لباس های ست زیبایی برای خود و اعضای خانواده انتخاب کنید.

حتما سعی کنید در انتخاب لباس ست کمی خلاقیت و جسارت به خرج دهید تا بهترین عکسی که دوست دارید به ثبت برسد. از آنجایی که گفته بودیم کودکان زیر یک سال به طور ارادی نه می توانند بخند نه گریه کنند پس در این مورد شما می توانید از عکاس بخواهید تا عکس های احساسی را نیز برای شما اضافه کند و از کودک و اعضای خانواده عکسبرداری احساسی انجام دهد این عکس ها نیز خیلی زیبا هستند و تاثیر خود را دارند.

نکته: گاهی اوقات نیز به تصویر کشیدن بعضی از کارهای کودک نیز زیبا بنظر میرسد برای مثال شیر خوردن و یا پستانک خوردن نوزاد نیز می تواند سوژه خوبی برای عکاسی باشد.

صبر داشته باشید

گاهی اوقات برای پیدا کردن ژست مناسب شما باید مدت زمان زیادی را صرف کنید پس صبر داشته باشید و عجله نکنید. با صبر کردن به آن زیبایی دلخواه در عکس خواهید رسید.

 

ABOUT SARA
,Sara is one of the most famous studio in Tehran
equipped with the best cameras
and beautiful designs. we honor to record unforgettable momento
.of you're life
All images and content on this site belong to Sara studio
A company registered in Tehran, IRA

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group