لحظات شیرین بارداری برای مادران لحظات بسیار شیرین و تکرار نشدنی می باشد مطمئنا هر مادری دوست دارد این لحظات را با عکس های یادگاری ثبت نماید تا هر زمان این احساس را هر لحظه احساس نماید.

 لحظات شیرین بارداری برای مادران لحظات بسیار شیرین و تکرار نشدنی می باشد مطمئنا هر مادری دوست دارد این لحظات را با عکس های یادگاری ثبت نماید تا هر زمان این احساس را هر لحظه احساس نماید.

ما میخواهیم شمارا با رشته ای جالب در عکاسی  آشنا سازیم و آن هم رشته ی عکاسی بارداری است ،.عکاسی بارداری می تواند بسیار  لذت بخش باشد 

در این رشته بصورت تخصصی عکسهای زیبا و حیرت انگیزی از زمان بارداری خانم ها به ثبت می رسانند .در این مقاله ما قصد داریم تمام مواردی که باید در این نوع آتیله های عکاسی بارداری انجام دهید را برای شما بازگو کنیم .

شاید در ذهن شما این سوال پیش بیاید که یک آتیله عکاسی بارداری چه ویژگی هایی باید داشته باشد و در انتخاب این نوع آتیله ها به چه نکاتی باید توجه کرد بهرحال ثبت این لحظات مسلما برای شما بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی های آتیله عکاسی بارداری :

 

  • با توجه به حساس بودن زمان بارداری خانم ها ،باید آتیله ای که انتخاب میکند حتما فضایی بهداشتی و در عین حال راحت برای مادران داشته باشد.
  • محیطی زیبا ، جذاب و بدون استرس
  • داشتن تجهیزات حرفه ای و همچنین کادر عکاسی متخصص برای ایجاد ژست های خاص ، و متناسب با دوران بارداری

زمان مراجعه  به آتیله عکاسی بارداری :

زمان مناسب جهت عکاسی زمانیست که شکم مادر کاملا برآمده باشد و مادر هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی در مطلوب ترین شرایط ممکن باشد چراکه در زمان 7 یا 8 ماهگی مادر دچار اضافه وزن  نیست و میتواند ژست های مدنظر عکاس را انجام دهد . مادر باید حتما با پزشک خود مشورت نماید چرا که گاهی اوقات پزشک برای مادر استراحت مطلق تجویز می نماید که دراین زمان نباید به آتیله عکاسی مراجعه نماید.

قبل از مراجعه به آتیله عکاسی بارداری ، در اینترنت سرچ نمایید و انواع عکس های بارداری را ببینید شاید ایده های جدید و ژست های مختلف باعث شود شما بهترین عکس ها را در آتیله عکاسی بگیرید.

انتخاب لباس برای عکاسی :

حتما در انتخاب لباس دقت کنید که لباس های شما بسیار شاد و شیک باشد چون این عکس ها سالیان سال برای شما باقی میماند پس حتما از لباس های زیبا و مخصوص عکاسی بارداری  استفاده نمایید، در هنگام مراجعه به آتلیه عکاسی بارداری چندین دست لباس با خود ببرید  و به عکاس بگوید از زاویه بالا از شما عکس بگیرد چون در این زاویه لاغرتر به نظر میرسید .

ژست های که باعث جذابتر شدن عکس شما برای عکاسی بارداری می شود :

 

  • همانطور که قبلا هم اشاره کردیم سعی کنید عکاسی از بالا صورت گیرد چراکه اضافه وزن مادر و همچنین پف صورت مادر را می پوشاند.
  • یکی از ژست های معروفی که بسیار مشاهده می شود قرار دادن دست های مادر یا پدر بروی شکم برآمده است.
  • عکاسی خانوادگی
  • از لباس های نوزاد در عکس برداری استفاده نمایید
  • استفاده از عکس سونوگرافی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABOUT SARA
,Sara is one of the most famous studio in Tehran
equipped with the best cameras
and beautiful designs. we honor to record unforgettable momento
.of you're life
All images and content on this site belong to Sara studio
A company registered in Tehran, IRA

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group