نکاتی بسیار مهم از عکاسی از تولد ، اگر می خواهید از جشن تولدتان عکس و فیلمبرداری کنید چه داخل خانه و چه خارج از خانه آتلیه عکاسی سارا می تواند به شما کمک کند .

نکاتی بسیار مهم از عکاسی از تولد

اگر می خواهید از جشن تولدتان عکس و فیلمبرداری کنید چه داخل خانه و چه خارج از خانه آتلیه تخصصی کودک می تواند به شما کمک کند. برای عکاسی و فیلمبرداری از جشن های تولد بایستی تصاویر زیبا و حرفه ای گرفته شود.

عکاسی در اکثر مهمانی ها و جشن های تولد معمولا اینگونه است که فلاش دوربین روشن استکه باعث می شود چشم ها در عکس قرمز گرفته شوند. و معمولا شخصی که تولدش است به تنهایی شمع ها را فوت می کند و دیگران با ژست های خشک به اطراف نگاه می کنند و تصویر علی رغم روشن بودن اتاق و فلاش های دوربین ها تاریک می شود . همچنین فلاش باعث پهن تر شدن صورت می شود و نرمی و ظریف بودن پوست را از بین می برد.

 آیا کسی از دیدن چنین عکس هایی لذت می برد؟ به همین علت انتخاب آتلیه عکاسی سارا پیشنهاد خوبی برای این گونه جشن ها می باشد .

تولد در دوره ی نوجوانی و کودکی

در بازه ی زمانی نوجوانی یکی از مهم ترین روز های سال روز تولد شماست. این مهمانی می تواند در داخل خانه و یا حتی در خارج از خانه برگزار شود. بچه ها معمولا می توانند بهترین سوژه برای شما در عکاسی باشند چون که معمولا بچه ها خندان هستند و به تصویر کشیدن خنده بچه ها، زیبا و خاطره انگیز می باشد.

کودکان سریع رشد می کنند و به خاطر همین هم درعکس های جشن های تولد،  تصویرعدد شمع روی کیک و بادکنک ها و کادو ها بسیار مهم هستند.

آتلیه عکاسی تولد کودک و نوزاد

تجربه ی شگفت انگیزی را با آتلیه سارا داشته باشید. از آغاز جشن تا پایان آن، آتلیه سارا در خدمت شماست تا عکس و فیلم های  زیبا و باکیفیتی را برای شما به ثبت برساند. بنابراین عکاسی مراسم تولدها را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

کیفیت عکاسی تولد کودک و نوزاد

کیفیت تصاویر در جشن تولد بسیار مهم و تاثیر گذار است چون که در آینده این تصاویر دیده می شوند و مراحل رشد به آسانی قابل روئیت هستند بنابرین کیفیت تصاویر و فیلم ها باید بالا باشند .

با توجه به دوربین های پیشرفته آتلیه سارا شما به طور حتم مشکلی از نظر کیفیت ندارید و شما تصاویر به یادماندنی را خواهد داشت. آلبوم عکس جشن تولد هر کسی می تواند برایش یادآور خاطرات سالیان سال باشد و خاطراتش را زنده کند.

نکته ی دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که معمولا جشن های تولد در خانه برگزار می شوند،با توجه به این که نور فضای خانه کم می باشد شما می توانید ایزو را حدودا تا 400 بالا ببرید.

سوژه های عکاسی در جشن تولد

ژست های متنوع آنی

کودکان مملوء از انژی هستند مخصوصا در روز تولدشان می توانند ژست های مختلفی بگیرند. در آینده مرور خاطرات می تواند بسیار لذت بخش باشد بنابراین در روز تولد کودکتان، لحظاتی که با دوستانش در حال بازی است، بهترین موقع برای عکاسی می باشد .

حالت نزدیک

حالت نزدیک در عکاسی فقط در بعضی از موارد مورد استفاده قرار می گیرد. در حالاتی مانند فوت کردن شمع ها، که در آن باید دوربین روی صورت فوکوس کند که باعث می شود عمق میدان کم شود و بتواند فوکوس را از پس زمینه بگیرد.

برای گرفتن عکس از دود های شمع، باید وارد تنظیمات ایزو شد و ایزو را بالا ببرید به خصوص اگر عکس برداری داخل منزل باشد که طبیعتا نور کم می باشد.

گرامی داشتن خاطرات

در هنگام عکاسی فقط روی کودکی که تولدش است فوکوس نکنید چرا که در آینده، خاطرات زنده می شوند پس قبل از عکس مطمئن شوید که همه ی کودکان داخل قاب عکس قرار گرفته باشند.

به طور مثال در هنگام بازی کردن از کودکانتان در روز تولد از آن ها عکس بگیرید مخصوصا اینکه برادر و خواهر باشند.

 

ABOUT SARA
,Sara is one of the most famous studio in Tehran
equipped with the best cameras
and beautiful designs. we honor to record unforgettable momento
.of you're life
All images and content on this site belong to Sara studio
A company registered in Tehran, IRA

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group