شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه از کودکتان عکس بگیرید این سوال ذهن بسیاری از پدر و مادرها را به خود مشغول کرده است.در این مقاله ما قصد داریم  تا شما را با خدمات مورد ارائه این آتیله ها آشنا کنیم.

آتلیه کودک

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه از کودکتان عکس بگیرید

این سوال ذهن بسیاری از پدر و مادرها را به خود مشغول کرده است.در این مقاله ما قصد داریم  تا شما را با خدمات مورد ارائه این آتیله ها آشنا کنیم. با توجه به تخصصی بودن این نوع آتیله ها نسبت به عکاسی های معمولی، قطعا هنگام  ورود با تجیزات متنوع تر وکامل تری نسبت به اتلیه کودک معمولی مواجه خواهید .گرفتن عکس کودک و نوزاد در آتلیه کودک از لذت بخش ترین کارها و به یادماندنی ترین لحظات برای پدر مادر هاست.کودکان در چندماه ابتدایی بدنیا آمدنشان بهترین و شیرین ترین روزها را میگذرانند و بهترین راه برای ثبت این لحظات رفتن به یک آتلیه کودک و نوزاد خوب است.

 همیشه وارد شدن کودک شما در محیط های جدید  و نا آشنا ذهن آنها را کمی نگران میکند که این امر موجب استرس آنها می شود  که این مورد با انتخاب  آتلیه کودک  خوب و حرفه ای قابل کنترل است.چرا که افراد به صورت حرفه ای و مسلط به شرایط  با کودک شما ارتباط برقرار میکنند  در یک آتلیه کودک  خوب افراد میدانند چگونه با کودکان دوست شوند و زمان عکاسی را چگونه مدیریت کنند.

یک آتیله کودک باید چه ویژگی داشته باشد؟

چه چیزی وجه تمایز بین یک آتیله کودک  با یک آتیله دیگر است؟

ویژگی های یک آتیله کودک :

یک آتیله خوب، عکاسان حرفه ای را در این زمینه استخدام میکند که دقیقا در عکاسی از کودکان مهارت بالایی داشته باشدتا بتوانند در زمان مناسب عکس دلخواه خود را از بین شیطنت های  کودکانه  او ثبت نمایند.

تجهیزات حرفه‎ای از جمله دیگر الزامات یک آتلیه عکاسی است. فضای آتلیه بایدنوردهی مناسبی داشته باشد چون اگر میزان نور کم باشد کودک احتمالا دچار خواب‎آلودگی می‎شود. در نتیجه یک آتلیه حرفه‎ای با فراهم‎سازی منابع نور مصنوعی فضای آتلیه کودک را از نظر نورپردازی برای عکاسی آماده می‎کند. حساس بودن کودک باعث می‎شود نسبت به تفاوت‎های دمایی عکس العمل شدیدی از خود نشان دهد که این قضیه در عکاسی از کودکان با سن کم بیشتر دیده می‎شود. در نتیجه دمای داخلی آتلیه باید به گونه ای  تنظیم شود که کودک دچار بی‎قراری نشود و آتلیه کودک به سیستم‎های گرمایشی و سرمایشی مناسب مجهز باشد. در عکاسی کودک رفتار شخصی که عکس میگیرد تاثیر زیادی می‎گذارد. آتلیه‎ای موفق عمل می‎کند که اقدام به استخدام افرادی کند که به کودک امر و نهی نکنند و او را عصبانی نسازند. یک عکاس حرفه‎ای آتیله کودک از کوچکترین فرصتی استفاده می‎کند و در حین عکس العمل های  طبیعی کودک از او عکس می‎گیرد و قطعا اگر تجهیزات مناسبی برای عکاسی و دکوراسیون مخصوص به آن فراهم شده است عکس بهتری گرفته می‎شود. باید توجه داشت طبیعت کودکان باعث می‎شود عکس‎برداری از آنها در فضای باز را به فضای بسته آتلیه کودک ترجیح دهند. علت آن روشنایی فضا و نور محیط است. در نتیجه یک آتلیه کودک حرفه‎ای با فراهم‎سازی فضایی روشن و دلباز و نوردهی مناسب شرایط مناسبی را فراهم می‎کند.آتلیه عکاسی  کودک سارا با پرسنل حرفه ای و توانا و همچنین با فراهم کردن محیطی آرام و صمیمانه آماده خدمت به شما می باشد. 


ABOUT SARA
,Sara is one of the most famous studio in Tehran
equipped with the best cameras
and beautiful designs. we honor to record unforgettable momento
.of you're life
All images and content on this site belong to Sara studio
A company registered in Tehran, IRA

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group