در اینجا مجموعه عکاسی آتلیه سارا درصدد است اطلاعاتی را به شما در مورد زمان عکاسی در دوران بارداری. ضروری است که در زمان مراجعه به آتلیه عکاسی لازم است بدانید که مرحله به مرحله عکاسی بارداری ، نوزاد و کودک چطور پیش خواهد رفت .

عکاسی بارداری

در اینجا مجموعه عکاسی آتلیه سارا درصدد است اطلاعاتی را به شما در مورد زمان عکاسی در دوران بارداری. ضروری است که در زمان مراجعه به آتلیه عکاسی لازم است بدانید که مرحله به مرحله عکاسی بارداری ، نوزاد و کودک چطور پیش خواهد رفت .

همه چیز در مورد عکاسی بارداری 

در مورد عکاس بارداری یک مورد بسیار مهم و ضروری که باید در نظر بگیریم عکاسی بارداری است . همانطور که ممکن است اوضاع و احوال خانوم ها در زمان بارداری از لحاظ روحی و روانی ممکن است دچار تغییر شود از این رو باید بدانید زمان مناسب عکاسی  در دوران چه وقتی است .

می توان گفت که مناسب ترین زمان برای عکاسی در حدود هفت ماهگی پس از آغاز دوران بارداری است . یکی از ویژگی های هفت ماهگی رشد ظاهری اندام خانوم ها از لحاظ ظاهری است که مشخص می شود یک خانوم باردار است و از لحاظ دیگر خطر چندانی برای حرکت خانوم باردار و رفتن به آتلیه نیست .

ولی از لحاظ روحی روانی باید اوضاع و احوال بانوی باردار مراعات شود به طور مثال ممکن است دچار افسردگی های موقتی شود و یا دچار خستگی یا بی حوصلگی هایی شود و یا سایر حالات که ممکن است بدانید اطرفیان بانوی باردار بخصوص همسر شخص باید از شرایط روحی مار کودک آگاه باشد و زمان مناسب را برای مراجعه به آتلیه بارداری مشخص کند.  

ممکن است در ابتدا مادر نوزاد در تمایلی به عکس برداری در زمان بارداری نداشته باشد ولی در آینده این تصاویر می تواند از جشن عروسی هم خاطره انگیزتر باشد . و سال ها بعد از این کار خوشحال شود .

گزینه بسیار مهم دیگری که باید در مورد عکاسی بارداری مورد توجه قرار بگیرد مکان آتلیه عکاسی می باشد . مکان آتلیه عکاسی کودک و آتلیه بارداری بسیار با اهمیت می باشد .

در این زمان بدن خانوم ها نظر آناتومی ضعیف و بسیار حساس می باشد . و حرکت مادر کودک بسیار کند و آهسته می باشد و خطرات بیشماری مادر باردار را تهدید می کند و علاوه بر این به فصول مختلف و ساعاتی که باید استراحت کنند و حرکت کنند باید مورد توجه قرار بگیرد  .

آتلیه عکاسی سارا با تجربه ای چندین ساله به شما تضمین می دهد که همه نکات و موارد مربوط به عکاسی بارداری را در نظر بگیرد.

مکان آتلیه بارداری باید از لحاظ فضا و محیط اطراف کاملا بی خطر برای بانوی باردار باشد و همچنین سیستم نورپردازی و تهویه هوای محیط باید در بهترین حالت خود باشند تا موجب ناراحتی بانوی باردار نشود .

 

و هچنین اجاسم استفاده شده در دکور آتلیه عکاسی ، کفپوش و سابر موارد باید کاملا استاندارد باشد.

در مورد زمان و ساعات رزرو آتلیه ما زمان هایی را به شما معرفی میکنیم که در زمان مناسب بارداری باشد و در زمان استراحت و مراقبت بانو خللی ایجاد نشود .

علاوه بر موارد فوق به آتلیه عکاسی سارا به دلیل بهره مندی از کادر مجرب بانوان عکاس و طراح گرافیست و همینطور چاپگر باعث میشود حس امنیت و آسایش در مورد عکسبرداری و ادیت و چاپ عکس های همسر عزیز خود داشته باشید  .

 

ABOUT SARA
,Sara is one of the most famous studio in Tehran
equipped with the best cameras
and beautiful designs. we honor to record unforgettable momento
.of you're life
All images and content on this site belong to Sara studio
A company registered in Tehran, IRA

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group