هنر عکاسی خوب

عکاسی و ثبت تصاویر و لحظات، جزء هنر و مهارت‌هایی محسوب می‌شود که هر کسی نمی‌تواند بلیت ورود به آن را برنده شود و باید علاوه بر ذوق و سلیقه هنر ورود به عرصه را نیز دارا باشد.

عکاسی حرفه ای

حتما شما هم مثل خیلی‌ها، یک دوربین حرفه‌ای دارین ولی نمیتونین ازش به خوبی استفاده کنین. یا شاید هم به این موضوع فکر میکنین که یک دوربین تهیه کنین و وارد دنیای پیچیده عکاسی حرفه ای بشین.حتما این سوال رو بارها از خودتون پرسیدین که از کجا و چگونه عکاسی را شروع کنیم ؟ برای پیدا کردن جواب این سوال، با این مقاله همراه من باشید:

عکاسی از کودکان

وقتی از کودکان عکاسی می کنید ممکن است یک کودک همان لحظات اول شخصیت درخشان خود را آشکار کند، ژست های زیادی از خون نشان دهد و به طور کلی عاشق دوربین باشد.در این مقاله به چند نکته ی ساده اما مهم اشاره می میکنیم تا بتوانید بهترین تصاویر را از این کوچولوهای شیرین ثبت کنید.

بهترین روش عکاسی از کودک

همانطور که میدانید همیشه عکاسی از کودکان و اینکه به او بگویید به سبک خاصی ژست و حالت بگیرد بسیار سخت و دشوار است. و مستلزم صرف زمان زیاد و داشتن صبر و پشتکار قابل توجهی می باشد.

آتلیه تخصصی کودک

یکی از بهترین سوژه های عکاسی همیشه بچه ها می توانند باشند. هر عکاس خوش ذوقی برای عکس گرفتن از کودکان بسیار مشتاق و علاقه مند می باشند. عکاس از کودکان همیشه همراه با ماجراجویی و کلی حس و حال خوب می باشد

آتلیه عکاسی از نوزادان

یکی از شیرین ترین تجربیات زندگی، عکاسی از نوزادان بخصوص در روز های اول زندگی است . البته این کار بسیار حساس و ظریف است و باید به نکات زیادی توجه کرد که ما سعی کردیم برخی از مهم ترین آنها را در اینجا بیان کنیم.

آتلیه عکاسی بارداری

در اینجا مجموعه عکاسی آتلیه سارا درصدد است اطلاعاتی را به شما در مورد زمان عکاسی در دوران بارداری. ضروری است که در زمان مراجعه به آتلیه عکاسی لازم است بدانید که مرحله به مرحله عکاسی بارداری ، نوزاد و کودک چطور پیش خواهد رفت .

آتلیه کودک

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه از کودکتان عکس بگیرید این سوال ذهن بسیاری از پدر و مادرها را به خود مشغول کرده است.در این مقاله ما قصد داریم  تا شما را با خدمات مورد ارائه این آتیله ها آشنا کنیم.

هنر عکاسی

اولین مرحله در یک عکاسی حرفه ای قاب بندی یک منظره از طبیعت است . حتی اگر قصد عکس برداری از یک شخص را نیز دارید پیدا کردن یک پس زمینه مناسب از زاویه دورین بسیار مهم و تأثیر گذار است .

عکاسی بارداری

لحظات شیرین بارداری برای مادران لحظات بسیار شیرین و تکرار نشدنی می باشد مطمئنا هر مادری دوست دارد این لحظات را با عکس های یادگاری ثبت نماید تا هر زمان این احساس را هر لحظه احساس نماید.

آتلیه عکاسی سارا

اولین مرحله در یک عکاسی حرفه ای قاب بندی یک منظره از طبیعت است . حتی اگر قصد عکس برداری از یک شخص را نیز دارید پیدا کردن یک پس زمینه مناسب از زاویه دورین بسیار مهم و تأثیر گذار است .

آتلیه عکاسی نوزادی

پدر و مادر شدن شیرین ترین تجربه زندگی است. تجربه ای که باعث تغییر در ادامه مسیر زندگی هر آدمی میشه. بسیاری از والدین تمایل دارند تا از نوزادشون عکس های یادگاری داشته باشند. بهترین زمان مناسب برای این نوع عکاسی، بین روز سوم تولد تا چهارده روزگی نوزاد است و تنها در این ایام است که حال و هوای نوزاد تازه متولد شده را می شود عکاسی کرد.

آتلیه عکاسی

می توان گفت عکاسی هنر ثبت لحظه هایی که شاید هیچگاه دیگر تکرار نشوند است. عکاسی زمینه های مختلفی دارد و یک عکاس می تواند در چندین زمینه فعالیت کند در اصطلاح عمومی به کسی که عکس برداری می کند و شغل آن عکاسی است عکاس می گویند.

عکاسی از نوزادان

یک نوزاد تازه متولد شده که بسیار زیبا، دوست داشتنی و ظریف است، هدیه بی نظیر خداوند به خانواده شماست. حتما دوست دارید که از لحظه اول تولدش را ثبت کنید و این کاملا طبیعی است. عکاسی نوزاد کار بسیار دشوار و حساسی است که با هدف ثبت بهترین و ناب ترین لحظات نوزادی دلبند شما انجام می شود.

تکنیک های عکاسی پرتره با استفاده از نور محیط در شب

نور محیط یکی از بهترین و ارزان ترین ابزارهای عکاسی است. اگر بتوانید تکنیک های استفاده از آن را یاد بگیرید هر از گرفتن تصاویر پرتره خوب باز نمیمانید

آتلیه عکاسی کودک در غرب تهران

شناخته شده ترین آتلیه عکاسی در غرب تهران ، آتلیه مخصوص کودکان خردسال و عکس های بارداری ، عکس های مادر و فرزند در یک قاب با دکوراسیون متنوع

SARA PHOTO STUDIO . All rights reseved 2017
Copying in any way is prohibited Design By Adib IT Group